Masážní křeslo s mincovníkem

Informace o zboží z internetového obchodu www.alphakresla.cz
Masážní křeslo s mincovníkem


Masážní křeslo s mincovníkem pro komerční účely.

Kód zboží: C02


Běžná cena: 79990,- Kč

Naše cena
64990,- Kč
( 53711,- bez DPH )

S námi ušetříte až 15000,- Kč!Detailní popis

Masážní křesla disponují kompletní multifunkční masáží v opěradle, lymfomasážemi v sedáku a v opěrce nohou kde jsou zabudovány vzduchové polštáře, které vytváří účinnou lymfatickou masáž. Tímto se uvolňuje napětí v lýtkových, stehenních a hýžďových svalech.Účinek je umocněn vibračním systémem zabudovaným v opěrce nohou. Samozřejmostí jsou komfortní funkce jako automatická detekce tlakových bodů, elektrické polohování zad a lýtek, automatický masážní program. 3D masáže: válečková, roztírací, hnětací,pulsní, rytmická, kombinovaná. Křesla nabízí komplexní účinné masáže na krk, ramena, záda a bedra a masáže nohou.

Masážní křeslo je určeno pro masáž celého Vašeho těla, které masírováním jednotlivých partií odstraňuje únavu a odbourává pocity stresu. Masážní křeslo disponuje kompletní multifunkční masáží v opěradle i sedáku, zabudované vzduchové polštáře výborně uvolňují napětí v oblasti lýtkových, stehenních a hýžďových svalů, a tak příznivě působí na krevní oběh.

Masážní křeslo je vybaveno mincovníkem, výborně se tedy hodí do hotelů, salónů, masážních studií, relaxačních center, odpočinkových prostorů pro zaměstnance či letištních salónků. Mincovník lze nastavit pro různé druhy a počet mincí, rovněž lze nastavit Vámi požadovanou dobu masáže.
Celý proces masáže je ovládán precizním mikropočítačem, díky kterému masážní křeslo přináší uvolnění psychického napětí a komplexní masáž pro zlepšení fyzické vitality a pocitu pohody. Povrch křesla je z odolné syntetické kůže a nastavení křesla k vlastní spokojenosti zvládne díky jednoduchému ovládání skutečně každý. Stačí vhodit příslušnou minci a můžete se přenést do klidného stavu uvolnění.

Masážní křeslo  zajišťuje masáž zad sadou čtyř masážních hlavic, které napodobují pohyb rukou a pohybují se tak, aby Vám poskytly profesionální péči od krční páteře až po oblast beder. Masážní křeslo dále disponuje v oblasti sedáku a podložky pro nohy vzduchovými polštáři. V oblasti sedáku vyvolává v průběhu masáže pocit, jako byste seděli na pohodlném vzduchovém balónu, který Vás pomocí nafukování a vyfukování zbaví pocitu ztuhlých hýždí po dlouhém sezení na tvrdé nepohodlné židli. Vzduchové vaky v oblasti lýtek stimulují krevní oběh a lymfatický systém, a tak napomáhají uvolnění pocitu těžkých nohou po těžkém a náročném dni.

Přístroj není určen pacientům k léčbě svalových či jiných onemocnění. Nejedná se o zdravotnický prostředek. Masážní křeslo CO2 je k dispozici v elegantní černé barvě.

Účinky masážního křesla :

• Pomáhá od celkové tělesné únavy
• Podporuje správnou funkci krevního oběhu
• Ulevuje od svalové únavy
• Uvolňuje přetažené svalstvo
• Uvolňuje nervové napětí
• Ulevuje od bolesti svalů

Toto masážní křeslo disponuje řadou užitečných funkcí a příjemných vlastností:

• Masážní křeslo provádí mechanickou masáž těla za použití řízeného mechanismu se čtyřmi masážními kolečky, která se pohybují ve směru nahoru a dolů pro dokonalé promasírování Vašeho těla.
• Křeslo nabízí 5 způsobů masírování, a to konkrétně: hnětení, masáž prsty, poklepávání, pleskání a synchronizované pleskání a hnětení.
• Libovolné nastavení polohy křesla - možnost nastavení sklonu opěradla pro záda i nohy.
• Pneumatická masáž za využití 3 vzduchových polštářů v oblasti sedáku a 8 vzduchových polštářů v oblasti nohou.
• Pohodlné ovládání externím ovladačem.
• Zobrazení programu na přehledném LCD displeji.
• Jednoduchý provoz na zabudovaný mincovník.
• Automatické režimy masáže.
• Čalounění z kvalitní syntetické kůže pro Váš komfort. 

Předváděcí modely: Ano, dle naší nabídky. Prosím informujte se na tel.: 604 234 341Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.alphakresla.cz/zbozi/3637/