Profimedica A38 Zero G

Informace o zboží z internetového obchodu www.alphakresla.cz
Profimedica A38 Zero G


Luxusní masážní křeslo Profimedica A38 Zero G, je vybaveno nejmodernějšími technologiemi a zpracováno s důrazem na detail.

Kód zboží: a38

Cena
94990,- Kč
( 78504,- bez DPH )


Detailní popis

Masážní křeslo Profimedica A38 - Zero G je vybaveno bohatou výbavou s nejmodernějšími technologiemi, která zajišťuje svými programy i manuálním nastavení, vysoký komfort masáží i odpočinku. Křeslo je velmi precizně zpracováno a jsou použity vysoce odolné a kvalitní matriály. Křeslo je očalouněno velmi precizně s důrazem na detail, jako potahový materiál je použita kvalitní PU kůže, která zajišťuje křeslu dlouho životnost v privátním i komerčním používání křesla Profimedica A38 Zero G.

 

Masážní křeslo Profimedica A38 Zero G je vybaveno automatickou funkcí detekce tvaru a výšky zad masírované osoby. K bezchybné masáži jsou využívány masážní válečky, které svým pohybem zajišťují mechanoterapeutickou masáž v oblasti zad a hýždí. Ve spojení s vyhříváním je tato masáž velmi účinná na uvolnění svalstva. Dále křeslo využívá simulace lymfomasáží za pomoci vzduchových masáží. Tento produkt naleznete na adrese:
Http://www.alphakresla.cz/zbozi/3683/